Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Podziękowania

dodano 2015-09-15 17:33 w kategorii: Akcje

 

 

Dziękuję, wszystkim mieszkańcom gmin powiatu pajęczańskiego, którzy udzielili swojego poparcia kandydatom Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Zjednoczonej Lewicy SLD+TR+PPS+UP+Zieloni. Jednocześnie zapraszam wszystkich mieszkańców powiatu na spotkanie z kandydatami na posłów w dniu 2 października br. o godz.17.30 . które odbędzie się w Kinie Świteź w Pajęcznie.

 

W spotkaniu udział wezmą:

1.Cezary Olejniczak

2. Olga Jędrysiak-Urbańska

3. Łukasz Gołuszko

 

Szczególne podziękowania chciałbym skierować do samych kandydatów oraz wszystkich osób, które w naszym imieniu zbierały podpisy na listach poparcia.

 

Przedstawiamy zarejestrowaną w dniu 12 września br. listę kandydatów do Sejmu:

 

Kandydaci Okręgu Wyborczego nr 11 do Sejmu RP w wyborach 2015 r. z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Zjednoczonej Lewicy SLD+ TR + PPS + UP + Zieloni:

 

1.Cezary Olejniczak – Łowicz - SLD

2. Marek Szewczyk – UP

3. Mariola Hernas - Wieluń - Koło Gospodyń Wiejskich - bezpartyjna

4. Zbigniew Krasiński - Sieradz - SLD

5. Marcin Karpiński - Zgierz - SLD

6. Kinga Solecka – Wieruszów – bezpartyjna

7. Bogusław Foks - Łęczyca - OSP - bezpartyjny

8. Henryk Ociepa - Krośniewice (kutno)- bezpartyjny

9. Dawid Grzegorzewski- Pabianice -TR

10. Maria Przytulska - Kutno - OPZZ

11. Anna Didowicz- Zgierz, TR

12. Grażyna Krzesińska - Łask- SLD - OSP

13. Damian Rosiak – Zduńska Wola - FMS

14. Olga Jędrysiak-Urbańska - Działoszyn - SLD

15. Małgorzata Mosińska - Łowicz - ZNP

16. Marcin Birlet - Wieluń - SLD

17. Anna Chrostek - Zgierz - bezpartyjna

18. Agnieszka Płuciennik- Sieradz - SLD

19. Mirosław Rudowski - TR

20. Bogumiła Lewandowska – Zduńska Wola, TR

21. Janusz Pawlak - Poddębice - SLD

22. Łukasz Gałuszko – Pajęczno - FMS

23. Agnieszka Repczańska – Pabianice, TR

24. Marek Gryglewski - Pabianice - SLD



Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.